HAKKARİ HABERLERİ

Hakkari'nin yeni Milli Eğitim Müdürü görevine başladı

DHA
30.03.2016 - 16:52Son Güncelleme :
DHA

Behçet DALMAZ/HAKKARİ,(DHA)-HAKKARİ Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran'ın tayininin Batman il Milli Eğitim Müdürlüğüne çıkması nereniyle yerine Elazığın kovancılar ilçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun atandı.

Görev yeri Hakkariye gelen Durgun, Milli Eğitim Şube Müdürleri tarafından karşılandı. Durgun, Hakkari'nin yönetici ve öğretmenleriyle birlikte hizmet etmekten, bu ulvi ve onurlu görevi üstlenip sürdürmekten büyük mutluluk duyacağını söyledi. Durgun "Müdürlüğüm süresince elimden geldiği ve gücümün yettiğince hakikat ve adalet ölçüleri içerisinden ayrılmamaya,  azami derecede özen ve hassasiyet göstermeye çalışacağım. Mesai arkadaşlarımızla ekip ruhu içerisinde bir çalışma sergileyeceğiz." dedi. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hakkari haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hakkari ilinden Hakkari'nin yeni Milli Eğitim Müdürü görevine başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 16 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hakkari'nin yeni Milli Eğitim Müdürü görevine başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı