HAKKARİ HABERLERİ

Hakkari Emniyet Müdürü Kitap okuma etkinliğine katıldı

DHA
29.03.2017 - 15:07Son Güncelleme :
DHA

Behçet DALMAZ/HAKKARİ,(DHA)-HAKKARİ'de,  İl kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlı İl Halk Kütüphanesi tarafından 53. Kütüphaneler Haftası etkinlikleri kapsamında yeni valliik binası önündeki  açık havada düzenlenen kitap okuma etkinliğine katılan Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, öğrencilerle birlikte kitap okudu.

Kitap okuma etkinliğine Emniyet Müdürü Dilberoğlu ve Halk Kütüphanesi Müdürü Yüksel Polat ile öğrenciler katıldı. Emniyet Müdürü Dilberoğlu, etkinlikte öğrencilere birlikte kitap okudu. İl Halk Kütüphanesi Müdürü Polat, “53. Kütüphaneler Haftası” etkinlikleri kapsamında böyle bir etkinlik düzenlediklerini , bu etkinliklerine katılan Emniyet Müdürü Dilberoğlu'na teşekkür ettiklerini söyledi.

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hakkari haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hakkari ilinden Hakkari Emniyet Müdürü Kitap okuma etkinliğine katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 15 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hakkari Emniyet Müdürü Kitap okuma etkinliğine katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı