HAKKARİ HABERLERİ

Hakkari’de Dijital Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri

IHA
24.02.2015 - 17:05Son Güncelleme :

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN TÜRKİYE YETİŞKİN ÖĞRENME GÜNDEMİ UYGULAMALARI 2 KAPSAMINDA HAKKÂRİ’DE ‘’DİJİTAL ÖĞRENME FIRSATLARINA ERİŞİM’’ KONULU EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

IHA

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Yetişkin Öğrenme Gündemi Uygulamaları-2 kapsamında Hakkâri’de ‘Dijital Öğrenme Fırsatlarına Erişim’ konulu eğitim semineri düzenlendi.
Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminere İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Milli Eğitim Bakanlığı temsilcisi Süleyman Akgül, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Hüseyin Erdoğan ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan kurslarda görevli usta öğreticilerle kursiyerler katıldı. Seminerde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen bu toplantının teknolojiyi kullanmayla ilgili bir farkındalık oluşturmak, insanları teknolojiye mahkûm etmeden teknolojiyi hizmetlerinde daha iyi kullanabilmek amacıyla gerçekleştirilecek bir toplantı olduğunu söyledi. Teknolojinin artık hayatın ayrılmaz bir parçası olduğunu dile getiren Kurtaran, “Teknoloji bilinçli kullanıldığı müddetçe faydalıdır. Bazen de zararımıza bazı sonuçlar doğurabilir. İşte bizler teknolojiden zarar görmeden bunu en iyi şekilde kullanmak ve yararlanmak için Hayat Boyu Genel Müdürlüğümüzden gelen uzman arkadaşlarımız sizlere bu konuda aydınlatıcı bilgi verecekler’’ dedi.
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nde görevli Eğitim Uzmanı Hüseyin Erdogan tarafından katılımcılara ‘Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim’ konulu bir seminer verildi.
İki oturum şeklinde gerçekleşen seminer sonunda katılımcılara katılım belgesi verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hakkari haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hakkari ilinden Hakkari’de Dijital Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 17 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hakkari’de Dijital Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri haberi güncellenecektir.

  HAKKARİ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:02
  • Guneş
   06:42
  • Öğle
   12:01
  • İkindi
   14:42
  • Akşam
   17:00
  • Yatsı
   18:28
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı