HAKKARİ HABERLERİ

Hakkari’de Bir Otobüs Firması Seçim İndirimi Başlattı

IHA
31.10.2015 - 12:29Son Güncelleme :

HAKKARİ’DE YILLARDIR TURİZM HİZMETİ VEREN BİR OTOBÜS FİRMASI, YAKLAŞAN SEÇİMLER DOLAYISIYLA HAKKARİ-VAN ARASI BİLET FİYATINI 25 TL’DEN 10 TL’YE KADAR İNDİRDİ.

IHA

Hakkari’de yıllardır turizm hizmeti veren bir otobüs firması, yaklaşan seçimler dolayısıyla Hakkari-Van arası bilet fiyatını 25 TL’den 10 TL’ye kadar indirdi.
Hakkari’de 40 yıldır turizm hizmeti veren bir fiyat indirimine gitti. Hakkari’de 40 yıldır turizm hizmeti verdiğini ifade eden firma sahibi Dündar Kahraman, ”7 Haziran seçimlerinde de yine indirime gittik. Yine 1 Kasımda da 25 TL olan fiyatlarımızı barışa katkı sağlamak için 10 TL’ye ve maddi durumu olmayanları ise bedava getirip götürerek halkımıza bu gibi hizmetler vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Seçim dolayısı ile firmanın başlattığı iki günlük fiyat indirimi vatandaşları sevindirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hakkari haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hakkari ilinden Hakkari’de Bir Otobüs Firması Seçim İndirimi Başlattı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 12 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hakkari’de Bir Otobüs Firması Seçim İndirimi Başlattı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı