« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakettik

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

2003 Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası'nın, İstanbul'a alınması sebebiyle düzenlenen basın toplantısı derslerle doluydu. Yer olarak seçilen Hammam'ın tarihi yapısı ve İstanbul Boğazı'nın güzel ve eşi bulunmaz manzarasıyla başlayan özen ve kalite, kahvaltıdaki sohbetle doruğa çıktı. 50 civarında çok yüksek basın mensubunun katılımıyla gerçekleşen toplantıda istenirse nelerin yapılabileceğini gösterdi bize Ahmet Gülüm ve ekibi.

Her seferinde çıtayı biraz daha yükseğe çıkarmasını biliyorlar. Bunu yaparken de mütevazi ve sıcak ortamın büyüsünüde kaybetmiyorlar. Böylesine önemli organizasyonların çok talibi olduğundan, almak gerçekten çok zordur. Ciddi bir çalışma ve kulis gerekir. Gülüm'ün, CEV'in Marketing'in komisyonunda başkan olması, hatta FIVB'nin Marketing Komisyonu üyesi olması kulislerde etkili olmamızı sağlamışsa da, bence Türkiye gerek seyirci, gerek medyadaki yer alışı, gerekse de ekonomisiyle bunu zaten hak etmişti. (Tabii buralara nerelerden geldiğimizide unutmayalım)

Önümüzde federasyon seçimleri var. Yeni federasyon başkan adayları şunu bilmelidirler ki, voleybolun şu anda gelmiş olduğu noktadan geriye dönme şansı yoktur. Eğer bu çıtayı daha yukarı götüreceklerse tamam. Bunu başaramayacaklarsa iki elimiz yakalarında olacaktır. Bu böyle bilinsin..


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler