« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakemler olgun değil

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Genel Sekreteri Köksal Özbek, G.Saray-Altay maçının hakemi Ali Aydın'ı eleştirirken, ‘‘Bu hataların öbür dünyada yeri yok. Gelişmelerden büyük huzursuzluk duyuyorum’’ dedi.

Huzursuzum

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Köksal Özbek, Galatasaray- Altay maçının hakemine ateş püskürdü. Özbek şöyle konuştu: Hakemler olgun değil. Oğuz Sarvan Fenerli değil, G.Saraylı bir ailenin oğludur. Bu hataların öbür dünyada da yeri yok. Gelişmelerden büyük huzursuzluk duyuyorum.

Arınsınlar

Haksızlığı önlemek lazım. Heyecan ondan sonra gelir. Şampiyonlukta finale gidiyoruz. Tam konsantre olduk. Endişemiz bizim dışımızda gelişen olayların bizi engellemisidir. Hakemlerin arasında bazı camialara sempati duyanlar var ise en azından yönettikleri maçlarda bundan arınsınlar.

Doğru tayin Ali Aydın'ın G.Saraylılığı basının yazdığı gibi ispat edilmiştir. MHK seçtiği hakemlerin tayinini doğru yapıp yapmadığına inanmalı. G.Saray maçının hakeminin yanlış tayin edildiği apaçık ortada. Ben somut olayları değerlendiriyorum. Şampiyonluk elimizden alınabilir ama büyüklüğümüz asla. Sadi Kemal YAŞARBunları da Beğenebilirsiniz