« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakemi aldatan cezalandırılsın

MHK Başkanı "Herkes hakemlerin dürüstlüğünü konuşuyor. Ancak futbolun içindeki herkesin hakemler gibi dürüst davranması gerekiyor" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
MHK Başkanı Mustafa Çulcu, Samsunspor-Fenerbahçe maçının hakemi Serdar Tatlı’yı aldatmaya yönelik haraketiyle eleştirilen Nobre için yaptığı yorumda yeni bir tartışmayı gündeme getirdi. Çulcu, Star TV’de katıldığı canlı yayında kendisine sorulan bir soru üzerine, "Herkes hakemlerin dürüstlüğünü konuşuyor. Ancak futbolun içindeki diğer unsurların da hakemler gibi dürüst davranması gerekiyor. Aldatmaya yönelik haraketlerin de cezalanırılması gerekiyor" diye konuştu.

Çulcu, hakemlerin sonuna kadar arkasında olduklarına dikkat çekerek, Serdar Tatlı’ya moral ve motivasyonunu sağladıktan sonra maç verileceğini ve uzun süre dinlendirmeyi düşünmediklerini söyledi. Maddi zarara uğrayan Kerem’e karşılık Serdar Tatlı’nın da başarısız olduğu zaman görev yapamadığı için zarar gördüğünü dile getiren Çulcu, hakem hatalarının genelde Fenerbahçe maçlarına denk gelmesinin tamamen bir rastlantı olduğunun da altını çizdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler