GeriFutbol Hakeme rağmen kazanamadık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hakeme rağmen kazanamadık

Hakeme rağmen kazanamadık
refid:7553730 ilişkili resim dosyası

Hollanda basını, "İngiliz hakem 65. dakikadan itibaren PSV’nin galibiyeti için çok uğraştı ama olmadı" derken, temsilcilerinin İstanbul’da kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını belirttiler.

F.BAHÇE’nin PSV Eindhoven karşısında oynadığı futbol ve elde ettiği sonuç, Hollanda basınında geniş yer buldu. Gazeteler, İngiliz hakemin yardımına rağmen PSV’nin kazanamadığını belirtirken, temsilcilerinin İstanbul’daki karşılaşmayı kazanmaktan başka çarelerinin olmadığı görüşünde birleştiler.

De Telegraaf: İngiliz hakem Webb 65. dakikadan sonra PSV’nin galibiyeti için çok uğraştı ama olmadı. PSV, hakemin yardımına rağmen F.Bahçe’nin bileğini bükemedi. İstanbul’da kazanmaları şart.

De Trouw: PSV, Fenerbahçe’nin manevrasından kurtulamadı. Zico, taktik açıdan Koeman karşısında başarılı oldu. Deivid’in atılmasından sonra da PSV’nin çaresizliği devam etti.

De Volkskrant: PSV işi zora soktu. İstanbul’daki maçta Lugano ve Deivid’in oynamayacak oluşu, PSV lehine tek gelişme. Gruptan çıkmak artık zorlaştı.

Algemeen Dagblad: PSV’yi çok ağır bir görev bekliyor. Koeman’ın sol bekte Mike Zonneveld’i oynatmaması büyük sürprizdi. PSV, ikinci tura yükselmek istiyorsa, kasım ayına 3 puanla başlamak zorunda.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle