« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Hakem etki altında kaldı"

Gaziantepspor Teknik Direktörü Abdullah Ercan, 10 kişi kaldıktan sonra ikinci yarıda skoru korumak için geriye çekilince mağlup olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ercan, Fenerbahçe'ye 3-1 yenildikleri karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, ilk yarı iyi oynadıklarını, net pozisyonlar bulduklarını belirterek, “İlk yarının son dakikasında gördüğümüz kırmızı kart bütün planlarımızı altüst etti” dedi.

İkinci devrede 1-0'lık skoru koruma güdüsüyle geri çekildiklerini kaydeden Abdullah Ercan, “Geriye çekilince, 3-1 kaybettik. Fenerbahçe'yi ve oyuncularımı tebrik ediyorum. İkinci devre biraz daha direnç gösterebilseydik en azından beraberliği alabilirdik” diye konuştu.

İlk yarının sonunda Kerim Zengin'in ikinci sarı karttan kırmızı kart gördüğü pozisyonla ilgili soru üzerine Ercan, “Pozisyon bizim önümüzde oldu. Hakem faul çaldıktan sonra sarı kart gösterecekse hemen göstermesi gerekir. Ama 20-30 saniye sonra taraftarların ve Fenerbahçe yedek kulübesinden tepki gelince, sarı kart gösterdi” ifadelerini kullandı.

Abdullah Ercan, “Sizce sarı kart mıydı?” sorusu üzerine ise “Tam göremedim, bilemiyorum. Hakem ilk geldiğinde kart göstermeyecekti. Etki altında kaldığını düşünüyorum” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler