« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakem beni dövüyordu

“Maçtan sonra Bülent Yıldırım’ın yanına gidip ‘çok kötü bir maç yönettin’ dedim. ‘Çekil karşımdan’ karşılığını verip sağ yumruğunu havaya kaldırarak bana vurmaya kalktı.”

Yunus Emre SEL / (DHA)
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Genel Saymanı Mahmut Aksu’dan şok iddia: “Hakem Bülent Yıldırım maçtan sonra bana yumruk atmaya kalktı.” Bordo mavili kulübün başkanı Sadri Şener, karşılaşma sonrası stadı terk ederken hakem Bülent Yıldırım’a “Ofsayt olmayan pozisyonlarda gollerimizi kesti. Bütün tercih haklarını F.Bahçe’den yana kullandı” diyerek tepki gösterdi.
Daha sonra hakemlerin yanına giden Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, Bülent Yıldırım’a “Çok kötü bir maç yönettin” diye serzenişte bulunduğunu, çok sert bir karşılık aldığını söyledi. Hakem Bülent Yıldırım’ın sağ yumruğunu kaldırarak kendisine vurmaya kalktığını iddia eden Aksu, şunları söyledi:
Şiddetle kınıyorum
“Kimliğimi göstermeme rağmen bana ‘taraftar mısınız, kimsiniz?’ diye çıkıştı. Gayet masumane bir şekilde ve kibarca Trabzonspor’un hakkını savunmaya çalışırken Bülent Yıldırım gibi devlet memuru bir insanın çok çirkin davranışı beni deyim yerindeyse şoke etti.
‘Çekil karşımdan’ şeklindeki sözü ve sağ yumruğunu havaya kaldırıp bana vurmaya yönelik yaklaşımı son derece yakışıksızdı. Bir kulüp yöneticisine böyle davranmaması gerekiyor. Bana karşı hitap şekli, yumruk atmaya çalışmasını şiddetle kınıyorum.”


Bunları da Beğenebilirsiniz