« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakareti haketmedik

Beşiktaş Başkanı, Divan Kurulu'nda yaşanan gerilimin ardından dün Yönetim Kurulu'nu olağanüstü topladı. Bilgili, ‘‘Kulübün büyümesini engelleyemezler. Eleştirilere açığız ama belgeli olmalı’’ dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili dün yönetimi olağanüstü toplayarak değerlendirme yaptı. Bilgili, divan toplantılarının amacını aşarak seçim şovuna veya kin kusma platformuna çevirmesine müsaade eden, Beşiktaş Başkanı'na dahi nasıl hitap edileceğini bilmeyen Divan Başkanlık Kurulu'nun hem ağırlığını hem de tarafsızlığını kaybettiğini açıkladı.

Bilgili, Divan Kurulu toplantısında hiçbir baza dayanmadan ve hiçbir somut olayı ifade etmeden yönetim kurulunun 9 aylık faaliyetlerini yalan beyan edenlere çatarak, ‘‘Bu kişi iftira ve hakaret boyutlarına ulaşan ve Beşiktaş etik ve gelenekleriyle uyuşmayan ifadesi ile Beşiktaş'a gölge düşürmüştür. Bu kişi hakkında hukuki işlem yapılacaktır’’ dedi.

Bilgili konuşmasını şöyle tamamladı: ‘‘Seçim oyunları ile camiamızın bölünmesini hedefleyen kişiler çok iyi bilmelidirler ki, yönetimimizin bugüne kadar göstermiş olduğu birleştirici ve müsamahalı tavır, yeri ve günü geldiğinde hakedenlerin maskelerini düşürmek için değişebilecektir. Beşiktaş camiası hiçbir hakareti haketmemektedir.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler