« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan'ı satmayız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Faruk Süren, golcü futbolcunun G.Saray'da kalacağını açıkladı

‘‘Gitmek isteyeni tutmayız. Eğer gideceğim derse serbest bırakırız’’ diyen Galatasaray Kulübü Başkanı Faruk Süren, ‘‘Avrupa'nın birçok kulübü Hakan Şükür'ü istiyor. Ancak para kazanmak için Hakan gibi bir simgeyi satmayı düşünmeyiz’’ dedi.

Talibi çok ama Galatasaray Kulübü Başkanı Faruk Süren, Avrupa'dan birçok takımın Hakan Şükür'ün peşinde olduğunu ancak kendilerinin bu futbolcuyu satmayı düşünmediğini söyledi. ‘‘Biz Hakan'dan memnunuz. Gitmek istemediği sürece sarı kırmızılı forma kendisinde kalacaktır’’ diyen Süren'in görüşleri şöyle:

‘‘İlk yarının sonlarında Adrian İlie'yi sattığımız zaman hemen herkes üstümüze geldi, (onsuz olmaz) dedi. Ama görülüyor ki, onsuz oluyor. Galatasaray bir futbolcunun elinde değildir. İlie yok ama Hakan Şükür var. Onun golleri ve diğer futbolcularımızın en az onun kadar gösterdiği çaba bizi şampiyon yapacak.

Hakan'a başta İtalyan ve İspanyol kulüplerinden olmak üzere birçok transfer teklifi var. Ancak biz Hakan'dan memnunuz. Tabii ki bizi istemeyini biz de istemeyiz. Eğer gitmek isterse dur demeyiz. Ancak onun kalmasını arzu ederiz. Para kazanmak için Hakan gibi bir simgeyi satmayı düşünmeyiz.’’

Demirel’den, ‘Geçmiş olsun’

Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Beşiktaş ile oynanan kupa maçı sonrası bir grup fanatiğin saldırısına uğrayarak başından yaralanan Galatasaray Yönetim

Kurulu üyesi İrfan Kurtoğlu'nu aradı. Geçmiş olsun dileklerini ileten Demirel, sporda bu tür olayların yaşanmasını hiçbir zaman oynaylamadığını da söyledi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler