« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan'a yaylım ateş

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İnter'in Lazio'ya 4-3 kaybederek İtalya Kupası'ndan elenişinde fatura yine Hakan Şükür'e kesildi. İtalyan basınının dünkü eleştirilerinde oklar milli futbolcumuza çevrildi. Teknik Direktör Lippi ise, ‘‘Onun tek sıkıntısı henüz golle buluşmaması’’ yorumunu yaptı.

Tek gol atamadı

İnterli Hakan Şükür'ün henüz gol atamaması İtalya'da düş kırıklığı yaratıyor. İtalya Süper Kupası'nda oynanan Lazio maçında yine etkisiz kalan Hakan Şükür eleştirilere hedef olurken kendisine her zamanki gibi Teknik Direktör Marcello Lippi sahip çıktı ve destek verdi.

Ayak uyduramıyor

Lippi, Hakan Şükür'ün tek şansızlığının henüz golle buluşamaması olduğunu söyledi. Bu arada, bütün gazeteler koro halinde 10 üzerinden 5 ve 5.5 notu verdiler. Öte yandan Corriere dello Sport gazetesi Türk futbolcusu için 'Anlaşılıyor ki Hakan Şükür İtalyan futbolunu hala tam anlamı ile anlayamamış' yorumu yaptı.

Pasörlük yapıyor

Kaleye tek kafa şutunun dışında daha çok pasörlüğü üstlenmesi ile eleştirilen Hakan Şükür için 'Sadece iyi niyet ve cömertlik yetmiyor. İnter'de Hakan Şükür'ün gollerine ihtiyaç var' değerlendirmesi de yansıtıldı. Lippi ise Hakan'ı kazanacağını ısrarla söylüyor.

İSYAN ETTİ...

Golcü futbolcu, internetteki sitesinde Fettullah Gülen ve Fatih Terim meselesinin abartıldığını açıkladı.

Hakan Şükür İnternet'teki sitesinde Fettullah Gülen ve Fatih Terim ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu nikah şahidi olan Gülen'e yakınlığının basında abartıldığını hatırlatarak, ‘‘Türkiye'nin önde gelen bir çok siması bu insana gitmiş, benim gitmem neden eleştiriliyor’’ dedi.

Milli futbolcu, Fatih Terim için İtalya'ya giderken ‘‘O benim için bitti’’ diye konuştum. Bunun nedenine gelince, ‘‘Ben G.Saray ile anlaşmak için beklerken, üç arkadaş bir yöneticinin evine gidip imza attı. Benim oraya davet edilmememin Fatih hocadan kaynaklandığını söylediler. Ancak bunun jeep olayındaki gibi tuzak olduğunu sonradan öğrendim. Kendisi ile konuşacağım’’ ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler