« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan'a süper teklif

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Glasgow Rangers, 5 yıllık sözleşme yapmak istediği G.Saraylı futbolcuya 30 milyon dolar teklif etti. Hakan Şükür'ü hemen almak isteyen İskoç kulübüne ret cevabı veren G.Saray yönetimi, ‘‘Sezon sonunda görüşelim’’ dedi.

G.Saray'ın yıldızı Hakan Şükür'e Avrupa kulüplerinden transfer teklifi yağmaya devam ediyor. Juventus'a transferi son anda gerçekleşmeyen Hakan Şükür'e bu kez de İskoçya'nın ünlü kulübü Glasgow Rangers talip oldu. Glasgow Rangers yetkilileri, G.Saraylı futbolcu için 30 milyon doları gözden çıkardıklarını bildirdiler.

Menajerler aracılığıyla sarı kırmızılı kulübe başvuran Glasgow Rangers yöneticileri, Hakan Şükür'ü 5 yıllığına renklerine bağlamak istediklerini ve bunun için de toplam 30 milyon dolar ödeyebileceklerini belirttiler. İskoç yöneticiler,‘‘Satmayı kabul ederseniz, Hakan'la hemen sözleşme imzalamak istiyoruz’’ dediler.

Hakan Şükür'e gelen bu sürpriz teklifi görüşen G.Saray yönetimi ise İskoç yetkililere, ‘‘Takımımız şu an lig ve kupa şampiyonluğuna oynuyor. Hemen satmamız mümkün değil. Sizinle sezon sonunda görüşelim’’ cevabını verdiler. Glasgow Rangers yetkililerinin de bu isteği kabul ettiği, iki kulüp yöneticilerinin sezon sonunda pazarlık masasına oturacakları öğrenildi.
Bunları da Beğenebilirsiniz