« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan yanlış takımda

4 yıllığına Fenerbahçe’li olan Sırp golcü, en iyi dönemini yaşadığını belirtti. Kezman, G.Saraylı İlic ile samimi arkadaş olduğunu dile getirirken, "Çok iyi tanıdığım Hakan Şükür ise yanlış kulüpte forma giyiyor" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Mateja Kezman ile sözleşme imzaladı. İspanya’nın Atletico Madrid takımından alınan Sırp oyuncu, Asbaşkan İlhan Ekşioğlu ve yönetim kurulu üyesi Faruk Neşet Yalçın’ın da hazır bulunduğu ortamda 4 yıllık anlaşma yaptı. Kezman eşi ve babasının da izlediği imza töreninde yaptığı konuşmada Fenerbahçe’de olmaktan çok mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Fenerbahçe çok büyük bir kulüp, sadece Türkiye’de de değil Avrupa’da ve Dünya’da da böyle. Çok ateşli ve iyi bir taraftara sahip olduğunu biliyorum. Birçok kupa kazanmak için ve goller atmak için buradayım. Bunun için elimden gelen her çabayı sarfedeceğim" diye konuştu.

Sabah sağlık kontrolünden geçen 27 yaşındaki golcü 5-6 yıl önde Fenerbahçe’den teklif aldığını ancak en verimli döneminde sarı lacivertli kulübe geldiğini hatırlatarak, İlic ile iyi arkadaş olduğunu dile getirirken, "Çok iyi tanıdığım Hakan Şükür yanlış kulüpte oynuyor" dedi. Kezman yeni transfer Deivid de Souza ile sarı lacivertli takımda büyük işler yapacaklarını iddia etti. Bu arada sarı lacivertliler Murat Hacıoğlu’nu ise Ankaraspor’a verdi.


İlişkili Haberler