« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan Şükür'e ihtarname

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milli futbolcuya ilk resmi uyarı yapıldı

G.Saray Yönetimi, reklam gelirlerinden belli bir payı anlaşması gereği kulübe vermesi gereken milli futbolcunun bu taahüde uymaması üzerine noter kanalıyla ihtarname çekildi.

İŞLEMLER BAŞLADI

Galatasaray Kulübü, İtalya'nın İnter takımı ile anlaşan Hakan Şükür'e İhtarname çekti. Yaptığı açıklamada primlerini isteyen golcü futbolcunun bu tavrı sonrası harekete geçen sarı kırmızılı kulüp yöneticileri, sözleşmede ki maddelerin yerine getirilmesi için ilk resmi işlemlere başladı.

TEBLİGAT YAPILDI

Kulüp Genel Müdürü Sinan Kalpakçıoğlu, şu anda İnter formasını giyen Hakan Şükür'e reklamlardan elde ettiği gelirlerin Galatasaray Kulübü'ne düşen payını ödemesi için Beyoğlu 9.Noter'i kanalıyla 25 Ağustos 2000 tarihinde tebligat yaptıklarını belirtti.

DİĞERLERİ ÖDEDİ

Kalpakçıoğlu tebligatı Hakan'ın Türkiye'de ki adreslerine, İnter Kulübü vasıtasıyla bizzat kendisine ve Türkiye Futbol Federasyonu'na gönderdiklerini açıkladı. Bu arada Okan, Emre ve Ümit gibi futbolcuların yaptıkları reklamlar sonrası anlaşma gereği kulübe belli miktarda para ödedikleri açıklanırken, Hakan'ın anlaşmayı yerine getirmediği belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler