« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan Şükür sakatlandı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY’ın ilk 11’inde sahaya çıkan Hakan Şükür, kaburgalarındaki eski sakatlığının nüksetmesi nedeniyle 48. dakikada oyundan çıkmak zorunda kaldı. Tecrübeli futbolcunun durumu bugün netleşecek. Öte yandan, hakemZafer Önder İpek, Malatyaspor taraftarlarının taşkınlıkları nedeniyle son dakikalarda 3 numaralı anonsu yaptırdı. Karşılaşma sonrası ev sahibi takım tribünlerinden hakemlere taş, şişe ve şemsiye atıldı.

Celalettin Cimbom’da

l ÖNÜMÜZDEKİ sezonun kadrosunu oluşturmak için harekete geçen G.Saray, Malatyaspor’un başarılı sol kanat oyuncusu Celalettin’in işini bitirdi. Önceki akşam yemekte bir araya gelen iki takımın yöneticileri, Celalettin için pazarlığa oturdu. Görüşmenin ardından 600 bin dolar bonservis ücreti karşılığında anlaşma sağlandı. Celalettin, sezon sonunda G.Saray ile sözleşme imzalayacak.

<ı>Nasıl olsa gol olacak dedim, kaçırdım

MALATYA’da bir gol atıp bir de penaltı yaptıran G.Saraylı Ümit Karan, 77. dakikada kaçırdığı pozisyon için, ‘Nasıl olsa gol olacak diye vurdum. Kaçtı. O pozisyonda aşırı bir rahatlık vardı. Böyle olunca da golü atamadım’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler