« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan Şükür perşembe günü kararını açıklıyor

GALATASARAY Yönetimi, Hakan Şükür ile ilgili kararını Perşembe günü yapacağı toplantıda karara bağlayıp, sonucu kamuoyuna açıklamayı planlıyor.

Kadir ÇETİNÇALI / İSTANBUL,27(DHA)
SON GÜNCELLEME

Başkan Adnan Polat’ın yıldız futbolcu ile bir kez daha görüştüğü ve sarı kırmızılı takımdaki gençleştirme ve yenileleştirme operasyonunun süreceğini anlattığı öğrenildi. Başkan’ın konuşmalarından kendisi ile sözleşme yenilenmeyeceğini anlayan Hakan Şükür’ün Galatasaray forması ile futbola devam dileğinde olduğunu adnan Polat’a bildirdiği öğrenildi. Adnan Polat, Hakan Şükür’e başka bir kulüpte futbol oynamak istiyorsan da, 2 yıl sonra yeni stadımızda sana muhteşem bir jübile yapalım önerisinde bulunduğu ve ona göre düşünmesini istediği öğrenildi. Polat, kulüpte 15 yılı geçen Hakan Şükür’e "Galatasaray camiası içinde bir 15- 20 yıl daha çalışabilirsin buna göre düşün, karar ver ve söylemlerini ona göre ayarla" diyerek yıldız oyuncuya gelecekte de camiası içinde olacaksın mesajını verdi.

POLAT İTALYA’DA

Bu arada Galatasaray Başkanı Adnan Polat, İtalya’nın Milano kentine giderek, Milan ve İnter kulüp başkanları ile özel birer görüşme yapacak. Polat’ın bu görüşmelerde işbirliği çalışmaları için birlikte neler yapılacağını palanlayacaklarını ve Milano kentinin iki dev kulübü ile gelecekte sürekli olarak turnava organizasyonlarının temelini atmayı planladığı öğrenildi. Galatasaray Başkanı aynı görüşmeyi Real Madrid kulübü ile de yaparak, 1,5 yıl sonra bitirilmesi planlanan yeni Ali Sami Yen’in açılışında İnter ve Milan kulüpleri ile birlikte 4’lü turnuva düzenleyerek muhteşem bir tören düzenlemeyi planladığı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz