Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan Şükür futbola dönüyor mu?

Şükür, G.Saray Divan Kurulu üyesi Toköz'ün futbola tekrar döneceğiyle ilgili iddiaları konusunda açıklama yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’dan Özgür Sancar’a konuşan Şükür, Yılmaz ağabeyin söyledikleri güzel bir temenniden ibarettir. Çok mutlu oldum; fakat bu dileğin gerçeğe dönüşmesi mümkün değil” dedi.

İşte Hakan Şükür’ün sözleri:

YILMAZ TOKÖZ’ÜN DÜŞÜNCESİ BENİ ÇOK MUTLU ETTİ

Yılmaz Toköz, benim yakın olarak görüştüğüm bir ağabeyim. Hem Galatasaray için hem de farklı konularda görüşürüz. Tekrar futbola dönmem konusunda beni aradı, kendi duygu ve düşüncelerini söyledi. Böyle bir hevesinin olduğunu ve ne düşündüğümü sordu.

Bu düşüncesine teşekkür ettim. Benimle ilgili övücü sözleri beni mutlu etti. Ama kendisine bunun çok zor olduğunu, antrenmanla bazı şeylerin kazanılabileceğini; ama melekenin çok farklı bir şey olduğunu söyledim. Üstelik futbol mücadeleci bir spor branşı. Böyle bir şey düşünmediğimi izah ettim. O noktada konu kapanmıştı; ama herhalde bu konuşma gündeme bu şekilde düştü.

FUTBOLA DÖNMEM MÜMKÜN DEĞİL

Takımımızın şu an içerisinde bulunduğu duruma üzülüyoruz; ama tekrar futbola dönmemin mümkün olmadığını izah ettim. Bu, güzel bir temenniden ibaret; gerçeğe dönüşmeyecek bir şey. Bu güzel bir temennidir ve bu şekilde kapanması gerekir.


Bunları da Beğenebilirsiniz