Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hakan, Sibel'i terk etti

  Hürriyet Haber
  15.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sibel Can-Hakan Ural evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Vergi kaçakçılığı ve çete kurma suçlamalarıyla bir süredir başı dertte olan Sibel Can, bugüne kadar en büyük destekçisi olan eşi Hakan Ural tarafından da terk edildi.

  Yılbaşı öncesi eşi ve çocuklarıyla Londra'ya dinlenmeye giden Sibel Can, boşanma dedikodularına şiddetle karşı çıkıyor ve hatta Sarıyer'deki evini de ‘‘Hakan'a vermek için değil’’, vergi borcu nedeniyle 350 bin dolara satışa çıkardığını açıklıyordu. Ancak söylentiler bir türlü sona ermedi. Hakan'ın geçen hafta ani bir kararla gizlice Londra'dan İstanbul'a döndüğü ortaya çıktı. Asıl ilginç olan ise Hakan Ural'ın İstanbul'a döndükten sonra, kendi evine değil de, babasının evine yerleşmesiydi.

  Tüm aramalara rağmen Hakan Ural telefonlara ve sorulara yanıt vermezken babası Selçuk Ural, ‘‘Hakan bu konuda çok yoruldu ve sinirleri bozuk. Konuşmak istemiyor, evet oğlum İstanbul'a döndü ve benimle beraber’’ diyerek olayı doğruladı ve boşanma söylentilerine de açıklık getirdi. Selçuk Ural, ‘‘Henüz böyle bir şey yok. Boşanmanın konuşulabilmesi için önce mahkemeye başvurmuş olmak gerekir’’ dedi. Mahkemeye başvurma konusunda da ‘‘Bilinmez, insanlık hali’’ yanıtını verdi. Baba Ural'ın bu sözleri ufukta bir boşanmanın görüldüğü şeklinde yorumlandı. Öte yandan Hakan Ural'ın boşanmak için para istediği şeklindeki dedikoduları da Selçuk Ural, ‘‘Dört milyon dolar sözü geçiyormuş. Oldukça fazla. Nerede o bolluk? Henüz böyle bir pozisyonumuz yok’’ sözleriyle yanıtladı.

  Öte yandan, telefonla görüştüğümüz Sibel Can, Hakan Ural'ın İstanbul'a döndüğünü doğrulayarak şunları söyledi:

  ‘‘Hakan ile Londra'daki günlerimiz gayet iyiydi. Çok mutluyduk. Ancak, Türkiye'yle yaptığı bazı telefon görüşmelerinden sonra tartıştık. Aniden ‘Ben gidiyorum' dedi ve gitti. Yapmaması gerekiyordu. İki çocuğumla burada kaldım. 10 gündür de aramıyor.’’  Etiketler: son dakika
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı