« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan pogon'da

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Polonya takımıyla sözleşme imzaladı, idmana çıktı

F.Bahçe ile ön anlaşma yapmasına rağmen bonservis sorunu çözülemeyen Hakan Bayraktar, dün sözleşme imzaladı. G.Antep'e asla dönmeyeceğini dile getiren Hakan, FIFA'nın 15 Temmuz'daki kararını bekleyecek ona göre sarı lacivertli formayı giyecek.

AVRUPA YOLUYLA

Fenerbahçe'nin bonservis pazarlığından sonuç alamadığı Hakan Bayraktar, dün Polonya'nın Pogon takımıyla sözleşme yaptı. Gaziantepspor Başkanı Celal Doğan'ın ısrarla 1.8 milyon dolar istemesi üzerine Avrupa yöntemine başvuran sarı lacivertliler 15 Temmuz'daki FIFA kararını bekleyecek.

BİR YIL OYNARIM

Babası Hasan Bayraktar ile birlikte gittiği Polonya'da Pogon ile sözleşme imzalayan genç futbolcu dünden itibaren yeni takımıyla antrenmanlara başladı. Hakan, FIFA'dan olumsuz karar çıkması halinde bir yıl Pogon’da futbol oynayacağını daha sonra Fenerbahçe’ye döneceğini söyledi.

DOĞAN’A SİTEM

Gaziantepspor Başkanı Celal Doğan'ın 300 bin dolarlık farkı direterek kulübüne zarar verdiğine dikkat çeken Fenerbahçe Asbaşkanı Murat Özaydınlı, ‘‘Biz transferi uzlaşmacı bir yolla çözmeye çalıştık. Ancak Doğan kabul etmedi. Şimdi 1.8 milyon doların hesabını taraftara verecek’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.