« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan Parma'da

Uluslararası Futbol Tarihçileri ve İstatistikçileri Derneği (IFFHS) tarafından yapılan değerlendirmede, "Dünyanın Faal En İyi Golcüleri" sıralamasında 12. sırada yer alan Hakan Şükür, A.C Parma Kulübü ile anlaşma imzaladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Parma kentinde bulunan Türk futbolcu, kardeşi Gökhan Şükür ile birlikte katıldığı görüşmede Parmalı yöneticilerle anlaşarak, 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı. Şükür'ün, transferin resmilik kazanması için İnter ile Parma kulüplerinin aralarında bonservis ücretinde anlaşması gerekiyor.

İnter'de kadro dışı olan ve UEFA listesinde de adı yer almayan Hakan Şükür, transferinin resmilik kazanması halinde sarı-lacivertli formayı, hem ligde hem de UEFA Kupası`nda hemen giyebilecek.

Hakan Şükür'ün bonservis ücreti için İnter'e ödenecek miktardan Galatasaray'ın da bir pay alacağı ve bunun 1 milyon dolar olacağı bildirildi.

30 yaşındaki Hakan Şükür'ün ise Parma ile yaptığı 1,5 yıllık sözleşmede gelecek sezon alacağı ücretin opsiyonlu olarak açık bırakıldığı, lig sonuna kadarda İnter'dekinin aynısını alacağı belirtiliyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler