« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan: Neler yapabileceğimizi herkes görecek

Hakan Şükür, Olympiakos'u yenerek, üzerlerindeki stresi attıklarını, Şampiyonlar Ligi'nde neler yapabileceklerini herkese göstereceklerini söyledi. Milli futbolcu, "Bu galibiyet önümüzü açtı. Biz terimizin son damlasına kadar sarı-kırmızı renklerin en yüksekte yer alması için mücadele edeceğiz ve başaracağız" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milli futbolcu, kendisine ait ''www.hakan-sukur.com'' adlı web sitesinde yaptığı açıklamada, Şampiyonlar Ligi'nde Olympiakos ile oynadıkları maçı zor da olsa 1-0 kazanarak, rahatladıklarını vurgulayarak, "Bu galibiyet hem önümüzü açtı, hem de takımımız için büyük moral oldu. Kısacası stres dolu bir maçtan umut dolu bir geleceğe çıktık. Büyük takımlar büyük maçlarda, büyük turnuvalarda belli olurlar. Nitekim Galatasaray'ın büyüklüğü tartışılmaz. Bu nedenle Şampiyonlar Ligi'nde neler yapabileceğimizi herkes görecek." dedi.
   
KIRIK BURUN ZORLUYOR

Çaykur Rizespor maçında suratına aldığı darbe nedeniyle burnu kırılan Hakan Şükür, sakatlığıyla ilgili olarak da "Doktorlar kesinlikle ameliyat olmamı söylediler. Ancak zorlu maç trafiği nedeniyle ben bu ameliyatı erteleyebileceğim kadar erteleyeceğim. Fakat gerek hafta içi çıktığım antrenmanlarda, gerekse Olympiyakos maçında burnumda oluşan ödem nedeniyle, nefes almakta güçlük çektim." diye konuştu.

ÖNCE '200'LER KULÜBÜ'NE SONRA REKORA

Lig tarihinde 199 golü bulunan ve atacağı ilk golle ''200'ler Kulübü''ne girecek olmanın heyecanını yaşayan Hakan Şükür, hedefinin, lig tarihinin en fazla gol atan futbolcusu unvanını eline geçirmek olduğunu söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz