« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan Kutlu: Takım olduk

Antalyaspor ile 1-1 berabere kalan Denizlispor'un teknik direktör Hakan Kutlu, "3 puan alamadık ama sahada bir takım görüntüsü verdik" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kutlu, maçtan sonra yaptığı açıklamada, karşılaşmaya 3 puan için çıktıklarını, futbolcularının da bunun için gereken her şeyi sahaya yansıttıklarını söyledi. Antalyaspor'un maç içinde duran top haricinde pozisyonu olmadığını kaydeden Kutlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"3 puan elbette futbolda çok önemli. Özellikle bizim konumumuzdaki bir takım için çok önemli. Bugün 3 puan alamadık ama sahada bir takım görüntüsü verdik. Bu davaya inanmış, bu işten çıkmak isteyen futbolcu grubu vardı sahada. Oynayan, inançlı bir futbolcu grubu vardı. 3 puan alamadık ama biz bugün bunu kazandık. Arkadaşlar bugün, bu davaya inandıklarını gösterdiler. Maçın hakkı Denizlispor'un kazanmasıydı."

Kutlu, özellikle ikinci yarıda başarılı bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Bundan sonra bu takımın bir sıkıntı yaşayacağına inanmıyorum. Önümüzdeki maçlarda 3 puan alıp, ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" dedi.

Takıma transfer yapılıp yapılmayacağının sorulması üzerine Kutlu, "Kadromuzun tamamı bizle birlikte ligin sonuna kadar devam edecek. Bu kadrodan 1 kişi bile göndermeyi düşünmüyorum, göndermeyeceğiz de. Gerekli gördüğümüz mevkilere takviyeler yapacağız" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler