« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan karakolluk

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saraylı futbolcu, sözlüsü Beyda ve annesiyle birlikte resimlerini çeken gazeteci Engin Biçer'in fotoğraf makinesinden filmleri zorla alınca karakolda ifade verdi.

İzlendiğini farketti

G.Saraylı Hakan Şükür, sözlüsü Beyda ile birlikte resimlerini çeken gazeteci Engin Biçer'le karakolluk oldu. Dün saat 16.00 sıralarında, Beyda hanımın Bostancı'daki evine giden Hakan Şükür bir süre sonra, sözlüsü ve annesiyle birlikte dışarı çıkıp, otomobiline bindi. Bu arada, başka bir araç tarafından takip edildiğini ve resimlerinin çekildiğini anlayan Hakan bir süre sonra durdu.

İkisi de şikayetçi

Kendisini takip edip, resimlerini çeken Engin Biçer'in üzerine yürüyen ve fotoğraf makinesini alan G.Saraylı futbolcu, daha sonra otomobiliyle uzaklaşmaya çalıştı. Biçer'in karşı koyması üzerine iki taraf Bostancı Karakolu'na giderek birbirleri hakkında şikayetçi oldu. Engin Biçer ve Hakan Şükür verdikleri ifadenin ardından mahkemeye sevkedildi.

İfade verdi

Gazeteci Engin Biçer'den zorla aldığı fotoğraf makinesi içindeki filmleri alan Hakan Şükür, Bostancı Karakolu'nda ifade verdikten sonra hızla uzaklaştı.Bunları da Beğenebilirsiniz