« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan isterse gidebilir

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mete Düren, Hakan Arıkan’a yeni sözleşme için teklifte bulunduklarını hatırlatarak, “Hakan’ın Beşiktaş’tan teklif almış olmanın gururunu unutmaması gerekiyor. Bu konuda kararını vermekte serbest…Gitmek isterse, gidebilir” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklama yapan Düren, Hakan’ın direkt oynamak istediğini, ancak Rüştü gibi çok tecrübeli bir kalecinin önünde olması nedeniyle şanssızlık yaşadığını söyledi.

Mete Düren, rakiplerden oyuncu transfer etmemek gibi bir kararlarının olmadığını dile getirerek, süprizlere açık olmak gerekir mesajı verdi.  Şampiyonlar Ligi’ne katılamıyor olmalarının yabancı futbolcu transferindeki politikalarını değiştirmediğini söyledi. 
 
HAKAN BEŞİKTAŞ’TAN TEKLİF ALDIĞINI UNUTMAMALI

Hakan Arıkan’ı gelecek sene takımda görmek istiyoruz. Hakan’ın sıkıntısı yeterince maç oynamamaktan kaynaklanıyor. Ama Beşiktaş’ta birinci kaleci olamayan bir kaleci diğer büyük takımlarda da kısıtlı olarak forma şansı bulabilir. Aksi bir durum zaten sürpriz olur.

Biz Hakan’a teklifimizi yaptık biz yanıtını bekliyoruz; ama Hakan “Hayır. Ben başka bir kulübe gitmek ve oynamak istiyorum” derse gidebilir. Bu konuda kararını vermekte serbest.

Hakan’ın Beşiktaş’tan sözleşme uzatma teklifi aldığını, bunun onurunu gururunu unutmaması gerektiğini belirtmek istiyorum. Hakan’ın sorunu maddi değil, oynamak istiyor. Hakan’ın şanssızlığı Rüştü... Belki başka bir kulüpte senelerce birinci kaleci olacak bir durumda, ama Rüştü’nün birinci kaleci olması, formda olması onun adına bir şanssızlık.
 
DENİZLİ’YLE İLGİLİ SPEKÜLASYONLARA SON VERMEK İSTİYORUZ

Yönetim Kurulu olarak yaptığımız, teknik direktörümüzün arkasındayız açıklaması için Denizli’nin bir talebi olmadı. Bazı yöneticiler Denizli’ye sıcak bakmıyorlar iddiasına cevap vermek için böyle ortak bir deklarasyon yayımladık.
Her puan kaybından sonra Mustafa Denizli’yle ilgili bir spekülasyon yapılıyor. Bundan takım ve teknik heyet etkileniyor.  Biz bu duruma son vermek adına böyle bir açıklama yaptık.
 
YABANCI TRANSFERE KONUSUNDA POLİTİKAMIZ DEĞİŞMEDİ

Transferde bir isme takılıp kalmak doğru değil. Transfer komitesi yurtdışına çalışmaya yapmaya gittiği zaman 8-10 alternatifle görüşmektedir. Fiyat verdik, fiyat aldık. Görüşmeler devam ediyor; ama kesin bir noktaya gelmedik.

Şampiyonlar Ligi’ne gidemeyecek olmamız, transfer politikamızı değiştirmedi; çünkü şampiyonlar ligine gidebilmek için de çok kaliteli yabancıları almanız gerekir.
 
SERDAR ÖZKAN’IN NE YAPACAĞI MEÇHUL

Biz Hakan Arıkan’la kendimiz görüşebiliyoruz; ama Serdar Özkan’la görüşmeler bir menajer üzerinden yürüyor. Bu konu nedeniyle tepkiliyiz. Serdar’ın ne yapacağı meçhul.
 
RAKİPLERİMİZDEN FUTBOLCU ALMAYIZ DİYEMEM!

Rakiplerimizden oyuncu transfer etmeyeceğiz şeklinde bir prensip kararı alınmaz. Böyle bir şeyden bahsedilse bile temenniler gerçeğe dönüşmez. Koşullara göre rakibin bir oyuncusu sizin için elverişli olabiliyor. Bu konuda süprizler olabilir, bu süprizlere de açık olmak gerekir.

Servet Çetin, Aurelio ve Volkan Şen ile ilgili değerlendirme teknik heyet tarafından yapılır. Teknik isterse bu konuda çalışma başlatılır. Anacak bu ismi geçen oyuncularla ilgili şu an itibariyle bir proje yok.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler