« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan bana küsmez

Galatasaray Kulübü Başkanı, yaptıkları jübile teklifini kabul etmeyen tecrübeli golcü ile kısa sürede yüz yüze görüşüp, yönetim kurulunun aldığı kararı bildireceğini söyledi. Polat, teknik direktör sorununun en geç 10 gün içerisinde çözüleceğini açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY Kulübü Başkanı Adnan Polat, teknik direktör sorununu 10 gün içerisinde çözeceklerini belirtirken, jübile teklifini kabul etmeyen Hakan Şükür için, "Onu 15 senedir tanıyorum. Bana küsme ve kırılma gibi bir lüksü olamaz" yorumunu yaptı.

Yönetici Adil Emecan’la birlikte ilk olarak Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı’yı makamında ziyaret eden Polat, daha sonra Büyükçekmece Belediyesi’nin organize ettiği "Şampiyonlar Anıtı"ndaki törene katıldı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı’nın iyi bir G.Saraylı olduğunu, spor okulları ve spor salonlarıyla ilgili Beylikdüzü için birlikte proje üretmek istediklerini söyleyen Polat, "G.Saray’ın bu bölgede olmasını istiyoruz. Hakan Şükür’ün adını taşıyacak futbol okullarından biri Beylikdüzü’nde olabilir. Bir spor salonu yapma düşüncemiz de var. Beylikdüzü’nde basketbol ve voleybol gibi salon sporlarına da büyük talep olduğunu görüyoruz" dedi.

Teknik direktör ve Hakan Şükür’le ilgili soruları yanıtlayan Polat, şunları söyledi: "Dört-beş tane hoca adayımız var. Görüşmeler devam ediyor. En geç 10 gün içerisinde yeni hocamızı belirlemiş olacağız. Burada bizler de kalıcı değiliz. Herkes bir gün ayrılacak. Ben Hakan’ı 15 yıldır tanıyorum.

10 gün içinde netleşir

O benim kardeşim gibidir. Kendisi ile yüz yüzü görüşüp, yönetim kurulumuzun aldığı kararı kendisine bildireceğim. Hakan’ın bana küsme ve kırılma gibi bir lüksü olamaz." Polat’a sarı kırmızı renklerden oluşan ebru sanatıyla yapılmış Beylikdüzü tablosu armağan eden Vehbi Orakçı, daha sonra G.Saray Kulübü Başkanı ile birlikte bölgede spor tesisi yapılması düşünülen alana baktılar.

POLAT’TAN TESİS ATAĞI

Beylikdüzü’nde spor tesisleri yapılması düşünülen spor tesislerini gezen Adnan Polat, Büyükçekmece’deki "Şampiyonlar Anıtı"ndaki törene katıldı. Polat, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’le, G.Saray’a tahsis edilecek arsa hakkında da görüşmelerde bulundu.

O bayrak seneye de yerinde kalacak!

Polat, "Şampiyonlar Anıtı"na G.Saray bayrağının çekilme töreni sırasında, Akgün’e, "Sayın başkan önümüzdeki sezon da sizi yormayacağız" dedi.

BÜYÜKÇEKMECE’deki "Şampiyonlar Anıtı"na G.Saray’ın bayrağının çekildiği törene sarı kırmızılı taraftarlar büyük ilgi gösterdi. Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün organize ettiği törende konuşan G.Saray Kulübü Başkanı Adnan Polat, "UEFA Kupası’nı kazandığımız için bu anıtın sağ kısmında bizim bayrağımız dalgalanıyor. Solda ise her sezon şampiyon olan takımın bayrağı yükselecek. Şimdi bizim bayrak burada yükseliyor" dedi.

Sizi yormayacağız

Daha sonra Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’e dönerek, "Sayın başkan önümüzdeki sezon da sizi fazla yormayacağız ve bu bayrağı değiştirmeyeceğiz" diye konuştu. İtalya’da 8 kulüp başkanı ile bire bir görüşmeler yaptığını belirten Polat, "Hepsi bana, ’Son 6 haftada teknik direktörsüz nasıl şampiyon oldunuz?’ sorusunu sordu" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz