« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakan: Babamdan harçlık alıyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Merkez Sigorta'nın düzenlediği yarışmada 11 Altın Adam arasında gösterilen Galatasaray'ın golcüsü Hakan Şükür, kazandığı paraları aile şirketine verdiğini ve hala harçlığını babasından aldığını söyledi.

G.Saraylı Hakan Şükür, yatırımlarını, ailece kurduğu bir şirkette değerlendirdiğini belirterek, ‘‘Yaşamımı babamdan harçlık alarak sürdürüyorum’’ dedi...

GALATASARAY'ın ve Milli Takım'ın yıldız futbolcusu Hakan Şükür, ailesi ile tam bir bütün olduklarını söyledi. Merkez Sigorta tarafından düzenlenen organizasyonda Yılın 11 Altın Adamı seçkisinde yer alan Hakan Şükür, ‘‘Yaşamımı babamdan harçlık alarak sürdürüyorum’’ dedi. Toplantıda kazancını nasıl değerlendirdiğ sorulan yıldız futbolcu, ‘‘Ablamın, babamın, annemin, kardeşim Gökhan'ın ve benim müşterek olmak üzere kurduğumuz bir aile şirketimiz var. Bütün gelirlerimiz bu şirketin kasasında toplanıyor ve değerlendiriliyor’’ dedi.

ALPAY'I İZLİYORUM

Futbol hayatındaki en anlamlı golün formasıyla İsviçre Milli Takımı'na attığı gol olduğunu belirten Hakan, G.Saray'ın geçtiğimiz yıl Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı A.Bilbao maçında hakeme çok öfkelendiğini belirterek, ‘‘Bu maçın öncesinde saha dışı olaylara odaklandığımız için sinirlerimiz gergindi. Belki de haksızdım. Hakemden şimdi özür dilerim’’ dedi.

Beşiktaş'ın satış listesine koyduğu Alpay ile aralarında çok iyi bir dostluk olduğunu vurgulayan Hakan, ‘‘Biz birbirimizi çok seviyoruz. Onu transferi hakkında etkilemem mümkün değil. Gelişmeleri izliyorum’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler