« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Hak ettiğimiz Süper Lig'e yükseleceğiz"

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Sakaryaspor'un kulüp başkanı Vedat Yaşlıca, sezonu kulübün tarihine yakışır şekilde, başarıyla tamamlayacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (SATSO) meclis toplantısına katılan Yaşlıca, kulübü için oda üyelerinden destek istedi.

Sakaryaspor'un önemli sıkıntılar yaşadığına dikkati çeken Yaşlıca, “Bu sezonu Sakaryaspor'un tarihine yakışır biçimde, başarıyla bitireceğiz. Hak ettiğimiz Süper Lig'e doğru adım adım yükseleceğiz” dedi.

Yaşlıca, belirledikleri hedeflere içinde bulundukları sıkıntıları aşarak ulaşabileceklerini belirterek, herkesin kulübe destek vermesi gerektiğini bildirdi.
Sakaryaspor'un en zor döneminde yönetime geldiklerini vurgulayan Yaşlıca, “Genç bir ekibiz ama iddialıyız. Gece gündüz çalışıyoruz. Tarihi başarılarla dolu takımımızı hak ettiği yere taşıyacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

-“SATSO'nun gücünü yanımızda görmek istiyoruz”-

Şeffaf bir yönetim anlayışı sergilediklerini, herkesin gönül rahatlığıyla takıma destek olabileceğini ifade eden Yaşlıca, şunları söyledi: “İyi niyetle, elimizden geldiğince Sakaryaspor'un başarılı olması için mücadele ediyoruz. Ancak bu bizim tek başına yapabileceğimiz bir şey değil. Bu, ancak birlik ve beraberlik içinde hepimizin kenetlenmesiyle sağlanabilir. Kısa, orta ve uzun vadede atılacak adımlarda sizlerin desteklerini bekliyoruz. Dün SATSO nasıl yanımızda olduysa yarın da en güçlü şekilde SATSO'nun gücünü yanımızda görmek istiyoruz.

Genç bir ekibimiz ve tecrübeye ihtiyacımız var. Kurumlaşma çalışmaları sürerken, bizler de tecrübe kazanacağız. Bu süreçte de bir üst lige çıkmak için tüm hamleleri yapacağız.”

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ise Sakaryaspor'un şehir için önemli bir marka olduğunu ve herkesin takıma sahip çıkması gerektiğini kaydetti.

Kösemusul, kombine bilet alımı, reklam ve sponsorluk destekleri için yönetimle el ele çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler