« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hak eden kazansın

Olin Edirne, Anadolu Efes maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Olin Edirne Asbaşkanı Okan Hamami, yaptığı yazılı açıklamada, pazar günü kendi saha ve seyircileri önünde karşılaşacakları Anadolu Efes'in, ülkenin ve Avrupa'nın en önemli takımlarından biri olduğunu bildirdi.

Geçen hafta Ankara deplasmanında alınan Hacettepe Üniversitesi galibiyetinin kendilerine moral olduğunu ifade eden Hamami, Edirneli basketbol severlerinin hafta sonu doya doya bir basketbol maçı izleyeceklerini belirtti.

Olin Edirne'nin her zaman ki gibi haftalık çalışma programı içinde Anadolu Efes maçına hazırlandığını vurgulayan Hamami, şunları kaydetti:
“Bu hafta sonu Mimar Sinan Arena'da, Edirneli basketbol severler yine doya doya basketbol yaşayacaklar. Taraftarlarımız ve Edirneli basketbol severler takımlarını desteklerlerken Anadolu Efes forması altında bu yıl Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden bir çok basketbol yıldızını da canlı olarak izleme fırsatını bulacaklar. Edirnemize böylesi basketbol starlarını izleme şansı verdiği için başta ana sponsorumuz Edirne Yağ Sanayi A.Ş.'ye ve diğer sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Hafta sonu herkesin doya doya basketbol yaşamasını umuyorum. Hak eden tarafın kazanmasını temenni ediyorum.”

Bu arada, Pazar günü 15:30'da başlayacak Anadolu Efes maçının biletleri bugün satışa sunuluyor. Bench arkası tribün biletleri 40 TL, diğer yerlerin biletleri ise 20 TL'den satılacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz