Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hain değilim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Davor Vugrinec, her başarısızlıktan sonra suçlandığını söylerken, ‘‘Bu takımda oynamaktan mutluyum. Kimseyle de sorunum yok’’ dedi...

Ağır suçlamalar Trabzonspor'un her başarısız maçından sonra, ‘‘Takımda ikilik yaratıyor. Gitmek istiyor. Takım arkadaşlarıyla arasında problem var’’ suçlamaları ile karşılaştığını belirten Hırvat futbolcu Davori Vugrineç, ‘‘Ben hain değilim’’ diyerek kendini savundu.

Teklifler var Vugrinec, ‘‘Bu takımda oynamaktan mutluyum. Kimseyle de sorunum yok. Kaldığım sürece Trabzon'un başarısı için ter dökeceğim. Ancak İtalya'dan, Almanya'dan teklifler geliyor’’ dedi. Vugrinec'e, İtalya'nın Fiorentina takımının dışında, Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Daum'un çalıştırdığı B.Leverkusen'in de transfer teklifi yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

Orhan yok, Recep zor Trabzonspor'da Ukrayna Milli takım kampına giden Kalitvintsev'den sonra sakat olan Orhan da G.Birliği maçında oynayamayacak. Grip olan Recep'in ise bugün çalışmalara başlayacağı ancak yarınki karşılaşmada oynamasının zor olduğu bildirildi. Ayak parmağında ezilme olan Campbell, sabah yapılan idmanında kısa bir düz koşu yaptıktan sonra salonda çalıştı.
Bunları da Beğenebilirsiniz