« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi'yi kızdırdılar

Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Antalyasporlu taraftarlarla kapıştı. Rumen hoca ile kırmızı-beyazlılar arasındaki ilk tartışma ilk devrede patlak verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antalyasporlu bir taraftarın, Kazım’ın topla buluştuğu bir sırada, “Hagi bedavayı kaptın yine. Telefonunu buldun mu?” diye bağırması, Rumen hocayı kızdırdı. Hagi sinirli bir şekilde taraftara dönerek eliyle, "sus" işareti yaptı.

Cim-Bom'un hocası son anlarda taraftarlarla bir kez daha tartıştı. Antalyasporlu oyuncuların faullerine tepki gösteren Hagi'ye, bir taraftar, "şerefsiz" diye bağırdı. Adeta çılgına dönen sarı-kırmızılı hoca, "Sen şerefsizsin" diyerek karşılık verdi. Hagi karşılaşmadan sonra, "Bana kötü bir söz söylediği için cevap verdim. Bana karşı çok kötü bir söz söyledi. Taraftardı. Kendimizi burada çok iyi hissettik. Ama Galatasaray’a daha fazla saygı gösterilmesi gerekiyordu" dedi." dedi. Rumen teknik adam maçla ilgili olarak ise şunları söyledi:

"Hedefimize ulaşmak için sahaya çıktık ve başarılı olduk. Birçok oyuncumuz sakat olduğu için forma giyemedi. Eksik kalmamıza rağmen oyunun kontrolünü elimizde tuttuk. Daha iyi bir takım olmak için eksikleri tamamlamalıyız. Pozisyona giriyoruz, ama gol atamıyoruz. Umarım en kısa sürede sorun çözülür.”


Bunları da Beğenebilirsiniz