« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi'den şükran maçı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Romanya Futbol Federasyonu Başkanı Mircea Sandu, Hagi'nin Rumen milli forması ile Türkiye'ye karşı oynayarak Türk halkına teşekkürlerini sunacağını açıkladı...

Atalay'a açıkladı Romanya Futbol Federasyonu Başkanı Mircea Sandu, ziyaret ettiği Türk-Rumen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tamer Atalay aracılığı ile gönderdiği mesajda, ‘‘En büyük dileğim, Avrupa Şampiyonası'nda Hakan ile Hagi'nin oynayacağı Türkiye-Romanya maçının gerçekleşmesi olacak’’ dedi.

Türkiye ligi vitrin Avrupa Şampiyonası finallerinde Türk seyircilerin desteğine büyük ihtiyaçları olduğunu belirten Sandu, Rumen futbolcuların Avrupa vitrinine Türkiye'de çıktıklarına işaret ederek, ‘‘Hagi ve Popescu da futbollarının zirvesinde ikinci baharlarını Türkiye'de yaşadılar’’ diye konuştu.

Anketten Cim Bom çıktı

Mircea Sandu, Hagi'nin futbolu bırakmadan Romanya Milli Takım forması ile Türkiye'ye karşı oynayarak, Türk halkına teşekkürlerini sunacağını belirtti ve ‘‘Geniş tabanlı bir ankette Rumen halkının Avrupa'da en çok G.Saray ve Türkiye Milli Takım maçlarını izledikleri ortaya çıktı’’ dedi.

MİLLİ FORMA HEDİYE ETTİ Türk-Rumen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tamer Atalay kendisini ziyaret eden Romanya Futbol Federasyonu Başkanı Mircea Sandu'ya Türk Milli Takım formasını hediye etti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz