« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi’ye çifte savunma

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Monaco maçında gördüğü kırmızı kart sebebiyle 5 maç ceza alan Rumen yıldız ile birlikte G.Saray Kulübü yarın Nyon kentinde UEFA Disiplin Kurulu'nda birer savunma verecek.

G.Saray'da Monaco maçında kırmızı kart görerek 5 maç ceza alan Hagi için çifte savunma yapılacak. Hagi için hem G.Saray Kulübü, hem Rumen yıldızın yapacağı savunmayı içeren dilekçeler, yarın saat 10.30'da UEFA'ya verilecek. G.Saray Sportif İlişkiler Direktörü Mete Razlıklı'nın yarın Avusturya'dan Nyon kentine geçerek UEFA'ya bu dilekçeleri vereceği, ikisi Türk biri Belçikalı ünlü avukat Raubal olmak üzere 3 avukat, sarı kırmızılı takımın savunmasını takip edecek.

Bu arada, Hagi'nin savunmasında kasti bir hareket yapmadığını belirteceği, sarı kırmızılı kulübün ise yıldız futbolcunun Romanya Milli Takımı'nda gördüğü kırmızı karttan dolayı kulübü ilgilendiren bir cezalandırılmaya gidilmesinin yanlış olduğunu vurgulayacağı bildirildi. Hagi'nin Disiplin Kurulu'nda, kendisine maç içinde sinirlerini bozmak için kasti fauller yapıldığını, Monacolu futbolcuların maç içinde her türlü sportmenlik dışı sözlü hakaretlerde bulunduğunu ifade edeceği belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz