« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi’ye ceza

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray Asbaşkanı Ali Dürüst, Monaco karşısında oyuncuların gördüğü kartlara değinerek, ‘‘Bu maçta kart gören oyuncuların özürü olamaz’’ dedi. Dürüst, şöyle konuştu: ‘‘Futbolcularımızın, gördükleri kart sonrasında bunlardan ders çıkarmaları gerekiyor. Kart gören oyunculara verilecek ceza da yönetmeliğimizde yazılı. Yönetim olarak oturup bunu değerlendireceğiz.’’

Asbaşkan, Monaco karşısında birçok olumsuz durumla karşı karşıya kaldıklarını belirterek, ‘‘Ancak bütün olumsuzluklara rağmen Monaco'yu yenme başarısı gösterdik. Grubumuzda yapacağımız diğer maçlarda da aynı performansı gösterip galibiyet serisini sürdürmek istiyoruz. Maçın hakemi çok tecrübesizdi. Bülent'in golü ise sayılmalıydı’’ dedi.

BELÇİKA ve Hollanda'da gerçekleşen 11. Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılan ve aralarında G.Saraylı Hagi ve Popescu'nun da bulunduğu bir grup futbolcu, ‘‘Görüntülerini izinsiz kullandıkları’’ gerekçesiyle video oyunları pazarlayan şirketlere karşı tazminat davası açtı. Davacı avukatları, Liege Mahkemesi'nden, bu alanda örnek oluşturacak bir karar almasını isteyerek, söz konusu yasadışı girişimlere son verilmesi ve 2.5 milyon Euro tazminat talebinde bulundular.


Bunları da Beğenebilirsiniz