« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi sesleri

Avrupa seferine çıkacak olan Başkan Yıldırım Demirören, bugün Olsen, Metsu ve Schaefer ile görüşecek. Demirören, yönetimin Hagi’ye sıcak bakmadığını söyledi.

Erhan GÜVEN
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ta Rıza Çalımbay’ın istifasıyla boşalan teknik direktör arayışları sürüyor. Başkan Yıldırım Demirören, genel sekreter Kenan Öner ile bugün Bürüksel’de Danimarka Milli Takım Teknik Direktörü Morten Olsen ile bir araya gelecek. Demirören, aynı gün içinde Almanya’ya geçerek Fransız Bruno Metsu ile bir araya gelecek, fikir alışverişinde bulunacak. Başkan ayrıca listede yer alan Winfried Schaefer’le de buluşacak.

İki gün içinde

Demirören-Schaefer ikilisinin yapacağı görüşme olumsuz sonuçlanırsa, Fransız Buruno Metsu’nun menajeri ile biraraya gelinecek. Alman Ottmar Hitzfeld ile de ikili görüşme yapacak olan Demirören, ‘Elimizde kalabalık bir teknik adam listesi var. Hafta sonuna kadar bu işi sonuçlandıracağız. Bir aksilik olmazsa yeni teknik direktör pazartesi günü İstanbul’a gelerek imza atacak. Menajerlerin önerdiği Hagi’ye yönetimimiz sıcak bakmıyor.’

Bunları da Beğenebilirsiniz