« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi: Geleceğin takımını kuruyoruz

Hagi, yeni sezonda şampiyon olacak takımı yaratmaya çalıştıklarını söyledi. Hagi, "Geleceğin takımını kurmak için çalışıyoruz. Seneye iyi bir takım kuracağız. Çok özel durumda olan bir takıma geldim. Önümüzdeki 1 ay içinde herşeyin daha iyi olmasını bekliyorum" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"G.SARAY'IN KAZANMA GELENEĞİ VAR"

Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde haftalık olağan basın toplantısında, göreve gelmesinden bugüne kadar geçen sürede artık bir şablon oluşturduğunu belirterek, "Artık başka bir şekilde bakıyorum ve olanları daha iyi izliyorum. Geleceğin takımını kurmak için çalışıyoruz. Yönetim kurulu ile görüşüyorum, hep birlikte çalışıyoruz. Önümüzdeki sezon bizi şampiyon yapacak takımı yönetim ile birlikte kurmaya çalışıyoruz. Galatasaray'ın tarihten gelen bir kazanma geleneği var. Seneye iyi birtakım kuracağız, bundan emin olun" diye konuştu.

"ÇOK ÖZEL BİR TAKIM"

Çok özel durumda olan bir takıma geldiğini kaydeden Hagi, "Daha önce kadro dışı kalan futbolcular şu anda daha iyi durumdalar, ama yine de yüzde 100 kapasitede değiller. Bülent ve Hakan Ünsal son maçlarda oynadıkları için durumları daha iyi. Arif ve Baliç istekliler. Ümit Karan'ın maç eksikliği var, bu sezon çok az maç oynadı. Ergün bir ay sakattı. Orhan bir hafta oynuyor bir hafta ağrıları devam ediyor. Çok özel durumda olan bir takıma geldim. Ancak, son dönemde her şey çok iyi gidiyor. Önümüzdeki 1 ay içinde herşeyin daha iyi olmasını bekliyorum. Futbolcuların antrenmanlarda çalışma seviyesi çok iyi. Önümüzdeki 4 maçı da kazanmamız gerekiyor" dedi.
 
Maça çıkacak takımı antrenmanlardaki futbolcu performanslarına göre kurduğunu da dile getiren Rumen teknik adam, genç-yaşlı futbolcu ayrımı yapmadığını, iyi olanın maçta oynayacağını söyledi. Hagi,  27 kişilik kadronun da çok geniş ve kendisine göre fazla olduğunu sözlerine ekledi. 
   
Hagi, Malatyaspor maçıyla ilgili olarak da "Artık deplasmandan da galibiyet almanın zamanı geldi. Rakibimiz Gaziantepspor'u deplasmanda yendi, Diyarbakırspor ile iç sahada iyi bir maç yaptı. Ancak ben takımıma güveniyorum, iyi bir yolda olduğumuzu söyleyebiliriz. Deplasmana galibiyet için gidiyoruz. Takımda bir problem yok" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz