« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi: Daha başlamadım

G.Saray’ın Rumen teknik direktörü, ‘Şu anki takımı ben oluşturmadım. Bu yüzden de tam anlamıyla göreve başladım diyemem. Yapacağım transferler temmuz ayında takıma katılacak ve onların günahları da sevapları da bana ait olacak’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ben seçeceğim

Galatasaray’da sezon sonuna 8 hafta kala görevi devralan teknik direktör Gheorghe Hagi, kendisinin asıl işe başlama tarihinin temmuz ayı olacağını söyledi. Rumen çalıştırıcı, yapacakları yeni transferlerin temmuzda takıma katılacağını belirterek, ‘Bu futbolcuları ben seçeceğim. Onların günahı da sevabı da bana ait olacak. Tercihlerimi yanlış yaparsam tek sorumlu benim’ dedi.

5 maçlık kredi

Kimseyi takımın bugünkü durumu için suçlamadığına değinen Gheorghe Hagi, ‘Ancak G.Saray’ın şu anki yapısını ben oluşturmadım. Bu yüzden de tam anlamıyla göreve başladım diyemem’ diye konuştu. Futbolcularıyla da bir toplantı yapan Hagi, kalan 5 maçta her birinin teker teker kantara çıkacağını ifade ederek şunları söyledi: ‘Herkesin ne olacağı 5 maç sonra belli olacak.

Kalmak isteyen oynar

Kendini kanıtlayanlar geçer not alacak.
Diğerleriyle sezon sonunda yollarımızı ayıracağız. Takım olarak herşeyimiz ortada. Hepinizle tek tek konuştum ve gerçekleri anlattım. Bundan sonra küskünlük istemiyorum. Artık ipler sizin elinizde. Burada kalmak isteyen sahaya çıkar ve oynar. Sonuçta futboluyla memnun ederse burada kalır. Bunu herkes böyle bilsin.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler