« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi: Çok kızgınım

Rumen hoca, ‘Her takımın kollektif çalışmasında, başarı ile arkadaşlığın üst seviyeye çıkması için kural ve disiplin şarttır’ dedi ve ekledi: ‘A.Gücü karşısına kazanmak için çıkacağız. 1 galibiyet morali düzeltir.’

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
G.Saray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, hafta içinde idmanda yaşanan olayla ilgili haberlerin kendisini üzdüğünü ve kızdırdığını söyledi. Hagi, ‘Herkes beni iyi tanıyor. Her takımın kollektif çalışmasında, başarı ile arkadaşlığın üst seviyeye çıkması için kural ve disiplin şarttır. Üzüldüğüm ve çok kızdığım tek nokta Florya’nın cezaevi ve yasaklar kampı gibi gösterilmesidir. Kurallar her yerde vardır’ dedi.

Takımın iyi durumda olmadığını herkesin bildiğine değinen Rumen teknik adam, ‘Böyle bir ortamda en fazla ihtiyacımız olan sakinlik ve rahatlıktır. Olumsuzlukları düzeltmek için geldim. Sezon sonuna kadar herkesi değerlendirip gelecek sene kazanmak için savaşacak ve herşeyini ortaya koyacak bir takım yaratmaya uğraşıyorum’ diye konuştu. Hagi, A.Gücü maçını kazanmak zorunda olduklarını belirtip şunları söyledi:

6 eksik var

Her hafta bir kayıp veriyoruz. Berkant, Orhan, Prates, Volkan, Faruk ve kart cezalısı Necati bu maçta yanımızda olamayacaklar. Bu dönemde böyle bir olay yaşamak bizim talihsizliğimizden kaynaklanıyor olmalı. Herşeye rağmen Ankara’ya galibiyet parolasıyla gideceğiz. Takımda şu an herşey iyi yolda devam ediyor. Güzel günlere doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Bu hafta daha iyi bir oyun oynayacağımıza ve savaşacağımıza inanıyorum.

Hakan’ın da bu maçta forma giyecek olması bizim için büyük bir artıdır. Fiziksel ve oyun yapısı olarak zor bir maça çıkacağız.
G.Saray hep kazanmak ister. Takımın üstünde her maçı kazanma baskısı var. Bu da oyuncularımı strese sokuyor. Fakat 1 galibiyet moralleri düzeltir.Hagi, hakemliği bırakan Ali Aydın konusunda yorum yapmaktan kaçınarak, ‘Her insan hata yapar’ demekle yetindi.

100. yılda da G.Saray’dayım

Galatasaray
Kaptanı Bülent Korkmaz dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, 1 sezon daha sarı kırmızılı formayı giymek istediğini söyledi. Takımdan ayrılacağı konusudaki dedikodulara cevap veren tecrübeli futbolcu, ‘Hiçbir yere gitmiyorum. Kariyerimin sonuna kadar Galatasaray’da kalacağım. 100. yılda şampiyonluk yaşamak istiyorum. Daha ne kadar futbol oynarım bilmiyorum’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler