« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi amigo gibi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray'ın yıldızı maç boyunca hop oturup hop kalktı. El kol hareketleriyle takım arkadaşlarına nereye gideceklerini söyledi. Tribünden sesini duyurup onlara destek verdi.

Hagi dün sahada değildi ama tribünde yine görevini yaptı. Kafasında lacivert beresi. Üzerinde sarı kırmızı montu ile tribünde 90 dakika boyunca hop oturup hop kalkan Rumen yıldız, adeta teknik direktörlük yaptı. El kol hareketleriyle takım arkadaşlarına nereye gideceklerini söyledi. Bir amigo gibi onlara destek verdi. Suat çıktığında da alkışlayarak moral verdi.

Galatasaray Avrupa'da bir büyük başarıya daha imza attı. Yine Türkiye'nin gururu oldu. Dört yıl aradan sonra PSG ile karşılaşan sarı kırmızılı takımı taraftarlar dün gece yalnız bırakmadı. Ali Sami Yen Stadı sarı kırmızı renklerle süslendi, taraftarlar 90 dakika boyunca ‘‘En büyük Cimbom’’ tezahüratlarıyla Fransızlar'ı korkuttu.

G.Saraylı taraftarlar bir yanda

PSG maçını takip ederken diğer yanda da yakınlarına sık sık telfon ederek Deportivo-Milan maçını soruyordu. Dün tarihi bir gece yaşayan Mecidiyeköy saat 23.50'den sonra taraftarların G.Saray Marşı'yla inledi. Sarı kırmızılılar'ın sevgi gösterisi adeta tüyleri diken diken ederken Cimbomlular sahaha kadar eğlendi.


Bunları da Beğenebilirsiniz