Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hagi: Alex'i kim tanır

'Onu benimle kıyaslayanlar ikimizin de CV'sine dikkatlice bakmalı. Avrupa'da Alex'i kim tanır Avrupa'da Hagi deyince bilmeyen mi var?

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray'ın eski efsane futbolcusu ve teknik direktörü Gheorghe Hagi, DigiSport kanalında katıldığı 'Regele' isimli spor programında, Türkiye'de kendisinin Alex ile kıyaslanmasına tepki gösterdi. Rumen efsane, Arda'nın 'Hagi ile Alex kıyaslanmaz sözleri hatırlatılınca 'Alex iyi bir oyuncu. F.Bahçe'ye çok zaferler getirdi. Ama sadece Türkiye'de. Ben Barcelona ve Real Madrid'de oynadım. Onun oynadığı en büyük takım F.Bahçe. Benimle kıyaslanması bile komik. Onu benimle kıyaslayanlar ikimizin de CV'sine bakmalı. Avrupa'da Alex'i kim tanır? Avrupa'da Hagi deyince tanımayan var mı?' diye konuştu.

ARDA'YI BEN KEŞFETTİM

Hagi, İspanyol basınına da Arda ile ilgili düşüncelerini anlattı: 'Atletico'nun Arda'yı transferi tam isabet oldu. Arda'yı ben keşfettim ve ilk defa ben oynattım. Galatasaray'ın genç takımındayken diğer takım arkadaşlarına oranla sahada daha fazlasını veren bir futbolcu olduğu görülüyordu.

Ayrıca büyük bir kişilik olduğu da belliydi. Gerek saha içinde yaptıkları gerekse kişiliğiyle tam bir yıldız. İyi bir çocuk ve futbola aşık. Futbol tutkusunu kaybetmedi.

GördüĞüm en iyi futbolculardan biri. Atletico Madrid taraftarları onunla çok eğlenecek. Ben sol o ise sağ ayağını kullanıyor. Başlarda bana benzetiliyor

 


Bunları da Beğenebilirsiniz