GeriFutbol Haftanın programı
Paylaş
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    1
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Haftanın programı

Haftanın programı
refid:7518913 ilişkili resim dosyası

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 9. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 1. Lig'de 9. hafta, TFF 2. Lig 4. Grup'ta 10. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 6, 3. Grup'ta ise 8. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Yarın:

15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)
15.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Rize Atatürk)
15.00 Gaziantepspor-Denizlispor (Kamil Ocak)
16.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker-Seyircisiz)
20.00 Fenerbahçe-Konyaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

21 Ekim Pazar:
20.00 Galatasaray-Ankaraspor (Ali Sami Yen-Seyircisiz)

22 Ekim Pazartesi:
15.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Sivasspor-Vestel Manisaspor (4 Eylül)

TFF 1. LİG

Yarın:
14.00 Orduspor-Karşıyaka (19 Eylül)
15.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
15.00 İstanbulspor-Mardinspor (Mimar Yahya Baş)
15.00 Altay-Kartalspor (Alsancak)
15.00 Kocaelispor-Boluspor (İsmetpaşa)
15.00 Kayseri Erciyesspor-Elazığspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Antalyaspor-Giresunspor (Antalya Atatürk)
16.00 Sakaryaspor-Eskişehirspor (Sakarya Atatürk)

22 Ekim Pazartesi:
19.00 Diyarbakırspor-Malatyaspor (Diyarbakır Atatürk)

TFF 2. LİG

4. Grup
-------
Yarın:
15.00 Yimpaş Yozgatspor-Çankırı Belediyespor (Yozgat Şehir)
15.00 Arsinspor-Kardemir Karabükspor (Arsin İlçe)
15.00 Akçaabat Sebatspor-Değirmenderespor (Akçaabat Fatih)
15.00 Erzurumspor-Araklıspor (Cemal Gürsel)
15.00 Erzincanspor-Pazarspor (13 Şubat)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
Yarın:

15.00 Malatya Belediyespor-Karsspor (Malatya İnönü)
15.00 Mezitlispor-Cizrespor (Tevfik Sırrı Gür)
15.00 Nusaybin Demirspor-Batman Petrolspor (Mardin Atatürk)
15.00 Belediye Vanspor-Siirtspor (Van Atatürk)
15.00 Batman Belediyespor-Aksarayspor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Şırnakspor-Antakyaspor (Şırnak Şehir)
15.00 Ceyhanspor-Kilis Belediyespor (Ceyhan İlçe)
15.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Bingöl Belediyespor (Seyrantepe İlçe)

2. Grup
-------
Yarın:

15.00 Ankara Demirspor-Artvin Hopaspor (Cebeci İnönü)
15.00 Çorumspor-Bulancakspor (Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Gümüşhanespor-Tarım Kredispor (Yenişehir)
15.00 Kastamonuspor-Bafra Belediyespor (Kastamonu Gazi)
15.00 Tokatspor-Sürmenespor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Ünyespor-Demirçelik Divriğispor (Ünye İlçe)
15.00 Ofspor-Keçiörengücü (Of İlçe)

3. Grup
-------
Bugün:

15.00 Altınordu-Konya Şekerspor (İzmir Atatürk)

Yarın:
15.00 Yeni Ereğlispor-Yeni Burdur Gençlikspor (Ereğli Atatürk)
15.00 Nilüfer Belediyespor-Muğlaspor (Veledrom İç Saha)
15.00 Denizli Belediyespor-Aydınspor (Doğan Seyfi Atlı)
15.00 Torbalıspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Kemalpaşa)
15.00 Ispartaspor-Aliağa Belediyespor (Isparta Atatürk)
15.00 Kütahyaspor-Balıkesirspor (Dumlupınar)
15.00 Nazilli Belediyespor-OYAK Renault (Nazilli İlçe)

4. Grup
-------
Bugün:

15.00 Yıldırım Bosnaspor-Bursa Merinosspor (Vefa)

Yarın:
15.00 Zonguldakspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Mustafakemalpaşaspor-Orhangazispor (Mustafakemalpaşa)
15.00 Körfez Belediyespor-Beykoz 1908 (Alparslan Türkeş)
15.00 Orhangazi Gençlerbirliği-Darıca Gençlerbirliği (Orhangazi İlçe)
15.00 Gölcükspor-Yalovaspor (İhsaniye)
15.00 Küçükçekmecespor-Lüleburgazspor (Küçükçekmece)


Yorumları Göster
Yorumları Gizle