Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haftanın futbol programı

Birinci Süper Lig ile İkinci Lig (A) ve (B) kategorilerinde 11. hafta maçlarının programı ve başlama saatleri belli oldu. Haftanın maçında bu akşam Beşiktaş ile G.saray saat 21.00'de karşı karşıya geliyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BİRİNCİ SÜPER LİG
   
    Bugün:
    21.00 Beşiktaş-Galatasaray (BJK İnönü)
    Yarın:
    13.30 Denizlispor-Diyarbakırspor (Denizli Atatürk)
    13.30 Samsunspor-Gençlerbirliği (Yozgat Şehir)
    13.30 İstanbulspor-Trabzonspor (Mimar Yahya Baş)
    19.00 Ankaragücü-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)   
    2 Kasım Pazar:
    13.30 Malatyaspor-Elazığspor (Malatya İnönü)
    13.30 Bursaspor-Adanaspor (Bursa Atatürk)
    13.30 Çaykur Rizespor-Konyaspor (Rize Atatürk - Seyircisiz)
    19.00 Akçaabat Sebatspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)
   
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
   
    Yarın:   

    13.30 Adana Demirspor-Kayseri Erciyesspor (5 Ocak)
    13.30 Sakaryaspor-Göztepe (Sakarya Atatürk)
    13.30 Büyükşehir Belediye Ankaraspor-Çanakkale Dardanelspor (OSTİM)
    13.30 Altay-Antalyaspor (İzmir Atatürk)
    2 Kasım Pazar:
    12.00 Kocaelispor-Yimpaş Yozgatspor (İsmetpaşa)
    13.30 Kayserispor-Mersin İdmanyurdu (Kayseri Atatürk)
    13.30 İzmirspor-Karşıyaka (Alsancak)
    13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Türk Telekomspor (Bahçelievler)
    13.30 Sivasspor-Vestel Manisaspor (4 Eylül)
   
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
    (A) Grubu:
    2 Kasım Pazar:
    13.30 Nazilli Belediyespor-Yıldırım Bosnaspor (Nazilli)
    13.30 Muğlaspor-Küçükköyspor (Muğla Atatürk)
    13.30 Güngören Belediyespor-Şekerspor (Mimar Yahya Baş)
    13.30 Mustafakemalpaşaspor-Bucaspor (Mustafakemalpaşa)
    13.30 Eskişehirspor-İnegölspor (Eskişehir Atatürk)
    13.30 Çorluspor-Sidespor (General Basri Saran)
    13.30 Uşakspor-Bursa Merinosspor (4 Eylül)
    13.30 Karagümrük Kyoto-Marmaris Belediyesi (Vefa - Seyircisiz)
   
    (B) Grubu:
    2 Kasım Pazar:
    13.30 Kartalspor-Amasyaspor (Kartal)
    13.30 Eyüpspor-Kardemir Karabükspor (Eyüp)
    13.30 Çankırı Belediyespor-Sarıyer (Çankırı Atatürk)
    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Anadolu Üsküdar 1908 (Darıca)
    13.30 Zonguldakspor-Bulancakspor (Ankara Sincan)
    13.30 Ankara Demirspor-Kırıkkalespor (Cebeci İnönü)
    13.30 Yeni Kırşehirspor-Orduspor (Ahi)
    13.30 Yalovaspor-Gümüşhanespor (Yalova Atatürk)
   
    (C) Grubu:
    2 Kasım Pazar:

    13.30 Kahramanmaraşspor-Erzincanspor (12 Şubat)
    13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Osmaniyespor (11 Nisan) 
    13.30 Aksarayspr-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Aksaray Atatürk)
    13.30 Mersin Mezitlispor-Batman Petrolspor (Tevfik Sırrı Gür)
    13.30 Hatayspor-Cizrespor (Hatay Atatürk)
    13.30 Iğdırspor-Erzurumspor (Iğdır Şehir)
    13.30 Adıyamanspor-Siirtspor (Altınşehir)
    13.30 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus Şehir)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler