Haftada bir gün bedava yemek!

22.06.2010 - 17:44 | Son Güncelleme:

istelezzet.com'da 4 yemek siparişi verince bir yemek siparişi verebilecek kadar puanınız olur.

Sektöre, geleceğe ve kişilere yatırım yapan www.istelezzet.com, yapacakları ile hem Türk ekonomisine hem de interaktif alanda herkese fayda sağlamaya devam ediyor. Hergün yemek yemek gibi rutin bir ihtiyacınızı karşılayarak ödüllendirileceğiniz bu sistemle aile bütçenize de katkıda bulunacaksınız. Ek bir ücret ödemeden verdiğiniz her 4 sipariş size bedava 1 sipariş kazandırıyor. Siteden 4 yemek siparişi verince bir yemek siparişi verebilecek kadar puanınız olur.Her siparişinizden puan kazanmaya ve biriktirmeye devam edersiniz.

Kendisini sektörde iş geliştirme portalı olarak konumlayan İştelezzet,restaurant,cafe,şarküteri,kasap,manav gibi sektöre hizmet eden tüm işletmeleri tek bir adreste topluyor.Sitede hiçbir reklam uygulamasına yer vermeyen İştelezzet.com her işletmesine aynı saygıyı ve değeri gösteriyor.Kullanıcılar sipariş verirken etki altında kalmadan  paket servis hizmeti alıyor.  

"Bizler işinin uzmanı, yüz binlerce lezzetli ürün hazırlayan, binlerce değerli markanın paket servis hizmeti ile kapınıza gelmesine yardımcı oluyoruz..." diyerek bu işe başlayan www.istelezzet.com açıldığı günden bu yana internetten yiyecek ve içecek siparişi verenlerin gözdesi oldu. İnteraktif anlamda Türkiye'nin en prestijli ödülü olarak kabul edilen Altın Örümcek Web Ödülleri'nde Servisler Kategorisinde 1. olarak başarıya ulaşan İstelezzet; tasarımı, sağladığı faydaları ile tercih edilen ve beğenilen bir internet portalı olmuştur. Üstelik kendi kategorisinde ve diğer kategorilerde birçok rakibi varken...

Detaylı bilgi için www.istelezzet.com

Etiketler:
    Sayfa Başı