« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hafta sonu futbol ateşi

Futbolda liglere bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 12, Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta 15. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig 1. ve 2. gruplarda haftanın mücadelesi tamamlandı.

Maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Çaykur Rizespor-Kardemir Karabükspor: 0-3
Bursaspor-Kasımpaşa: 5-1

PTT 1. Lig
Elazığspor-Giresunspor: 1-2
Şanlıurfaspor-Altınordu: 2-1
Manisaspor-Samsunspor: 1-3
Orduspor-Bucaspor: 1-3

Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup:
Kahramanmaraşspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: 2-1
Kırklarelispor-Göztepe: 2-2
Nazilli Belediyespor-MKE Ankaragücü: 4-1
Hatayspor-Bandırmaspor: 3-3
İnegölspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor: 1-1
Altay-Tepecikspor: 0-1
Sarıyer-BUGSAŞ Spor: 1-2
Kocaeli Birlikspor-Gümüşhanespor: 1-1
Gölbaşıspor-Pazarspor: 0-1

Beyaz Grup:
Ofspor-1461 Trabzon: 2-0
Körfez İskenderunspor-Hacettepe: 1-2
Konya Anadolu Selçukspor-Kartalspor: 1-2
Keçiörengücü-Ümraniyespor: 1-2
Bayrampaşa-Yeni Malatyaspor: 2-2
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Turgutluspor: 1-0
Menemen Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu: 2-0
Centone Karagümrük-Aydınspor 1923: 2-1
Pendikspor-Fethiyespor: 3-1

Spor Toto 3. Lig

1. Grup:
Batman Petrolspor-Bursa Nilüferspor: 0-1
Adliyespor-Manavgatspor: 1-2
Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor: 1-1
Çorum Belediyespor-Gaziosmanpaşa: 2-1
İstanbulspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-1
Niğde Belediyespor-Kırıkhanspor: 1-0
TUTAP Şekerspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat: 0-0
Bozöyükspor-Kızılcabölükspor:0-3 (Hükmen)

2. Grup:
Erzincan Refahiyespor-Derincespor: 1-2
Yeni Diyarbakır-Arsinspor: 0-0
Eyüpspor-Maltepespor: 2-1
Gölcükspor-Halide Edip Adıvarspor: 2-0
Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor: 1-3
Kemer Tekirovaspor-Çankırıspor: 6-2
Yeşil Bursa-Çine Madranspor: 5-0
Payas Belediyespor 1975-Sivas Dört Eylül Belediyespor: 0-1
Dardanelspor-68 Yeni Aksarayspor: 0-0

3. Grup:
Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-Erzin Belediyespor: 1-3
Kayseri Şekerspor-İstanbul Güngörenspor: 2-0
Anadolu Üsküdar 1908-Bayburt Grup Özel İdare: 1-0
Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor: 3-3
Silivrispor-Ankara Demirspor: 2-1
Sandıklıspor-Beylerbeyi: 0-1
Ayvalıkgücü Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: 0-1
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Orhangazispor: 1-0


Bunları da Beğenebilirsiniz