"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Hafta sonu düğünleri

İstanbul gecelerinde geçtiğimiz hafta sonu üç düğün birden vardı. İş, sanat ve siyaset dünyasını buluşturan düğünlerde eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Düğünde Alexandra Stan konseri

Türkiye Ekonomi Bankası’nın ortaklarından Çolakoğlu ailesinin oğulları Mehmet Çolakoğlu ile Maya Holding’in sahibi Özsüer ailesinin kızları Selin Özsüer, Çırağan Sarayı’nda yapılan görkemli bir düğünle evlendi. Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ile Hasan Çolakoğlu’nun nikah şahitliklerini yaptığı düğün, iş dünyasını buluşturdu. Düğünün en büyük sürprizi ise “Mr. Saxobeat” şarkısıyla ünlenen Romanyalı şarkıcı Alexandra Stan’ın sahneye çıkması oldu.

Kardeşler hem elti hem bacanak oldu

Feka Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Ekrem-Ayfer Han’ın oğulları Kaan Han ile Hatko Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul-Fatoş Hataylı’nın kızları Emine Hataylı, Conrad OtelA’de yapılan düğün töreni ile evlendi. Gelin Emine Hataylı’nın ablası Hatice Hataylı da iki yıl önce damat Kaan Han’ın abisi Fahir Han’la evlenmişti. Durum böyle olunca Hataylı kardeşler elti olurken, Han Kardeşler ise bacanak oldu. Çift, balayı için Karayipler’e gitti.

Rüya gibi düğün

Osman Çarmık-
lı’nın yeğeni Ayşe Türker ile Yunus Güvenen, Çırağan Sarayı’nda yapılan törenle dünya evine girdi. Bettina Machler ve Erdem Kıramer’in sahibi olduğu ‘BC’ organizasyon tarafından hazırlanan düğünde, gelinin nikah şahitliğini Ekin Çarmıklı Pamukçu, damadın şahitliğini ise Elif Güvenen yaptı. Çift balayı için Güney Afrika’yı tercih etti.

X