Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hadise'nin ensesindeki dövmede ne yazıyor

  Faik KAPTAN/ İSTANBUL ,(DHA)
  30.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme: 30.08.2009 - 17:52

  SÖYLEDİĞİ "Düm Tek Tek " şarkısıyla Eurovision’da ülkemizi temsil eden Hadise Japonya’ya gitti. Atatürk Havalimanı girişindeki yol inşaatı nedeniyle uçağına son dakikada yetişti. Ünlü şarkıcının ensesine dövme yaptırdığı görüldü.

  İŞTE HADİSE'NİN DÖVMESİ

  THY uçağı ile önce Brüksel’e giden Hadise orada da açık havada bir konser vereceğini belirterek," Bavullarımı toplayıp hazırlığımı yapacağım.Biraz da japonca çalışacağım. Konserlerim sırasında Japon halkına kendi dillerinde güzel şeyler söylemek istiyorum" dedi.

  "KENDİ KANATLARIYLA UÇAN KIZ"

  Hadise’nin de Tarkan gibi ensesine dövme yaptırdığı dikkatleri çekti. Hadise'nin ensesinde Latince yazan "Alis volat propris" dövmesi "Kendi kanatlarıyla uçan kız" anlamına geliyor.

  Ünlü sanatçı 1-7 Eylül tarihleri arasında Japonya’da bir çok etkinlik ve konser gerçekleştireceğini ayrıca Japon Televizyon kanalı Fuji TV ’de şov programlarına katılacağını söyledi. Aşk hayatının kendi özeli olduğunu söyleyen Hadise bu konuda konuşmayacağını söyledi.

  Ünlü sanatçı uçağa son anda yetişmesine reğmen kendisiyle birlikte fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının hatırını kırmadı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı