Gündem Haberleri

  Haddini bil, hadi güle güle

  Hürriyet Haber
  24.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  "Orada Neler Oluyor" programına telefon ile bağlanan Ayten Gökçer, daha önce kendisini eleştiren Ezel Akay'ı canlı yayında zor durumda bıraktı.

   7 KOCALI HÜRMÜZ GÜNÜMÜZE BÖYLE UYARLANDI  (FOTO-GALERİ)    

  İŞTE YILLAR ÖNCE ÇEKİLEN 7 KOCALI HÜRMÜZ (FOTO-GALERİ)  

   "Yedi Kocalı Hürmüz"ün yönetmeni Ezel Akay, canlı yayında filmini anlatırken, yıllar önce  'Hürmüz'ü canlandıran Ayten Gökçer telefonla bağlandı. Gökçer, Nurgül Yeşilçay’ın doğru bir seçim olduğu belirtti ama Ezel Akay'ın ' Daha önceki Hürmüzler beni güldürmedi' sözlerini hatırlatarak sinirli bir şekilde sözlerini söyle sürdürdü: Orada oturan beyefendi... Ben bugüne kadar hiç bir yönetmenin  bir sanatçı hakkında böylesi hafif bir konuşma yaptığını duymadım. Gişesine baksın ne olacağını. O kadar haddini bilmez bir kişi ki basında okudum    inanamadım. Basın yalan yazmıştır dedim . Şimdiye kadar canlandırılan Hürmüzler beni hiç güldürmemişti' diyor. Acaba sen beni güldürebilecek misin efendi?  Hürmüz’ü maskaraya çevirmiş diyorlar. Benden böyle bir laf duydun mu? Haddi bil. Ağzından çıkanı kulağın duysun. Hadi güle güle.."   

  ÖZÜR DİLERİM

  Bu sözlere çok şaşıran Ezel Akay "Çok üzüldüm. Yanlış anlaşıldıysam özür diliyorum. Kendisini yayından sonra arayacağım" şeklinde konuştu.

                

      

    

     

   

   

   

   

   

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı