Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haddini bil Başkan

Beşiktaş Kulübü Başkanı, dünkü İdari ve Mali Genel Kurul’da yaptığı konuşmada, "Beşiktaş taraftarını ben düzeltirim" diyen F.Bahçe Başkanı’na "Bu sözü söyleme cesaretini nereden aldın. Ağzına gelen herşeyi söyleyemezsin" karşılığı verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, kulübün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’ndan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a ve kulüp içindeki muhalefete sert yanıt verdi. Aziz Yıldırım "Beşiktaş taraftarını ben düzeltirim" sözüne büyük tepki gösteren Yıdırım Demirören, Fenerbahçe başkanına "Haddini bil" karşılığı verdi. Demirören, "Aziz Yıldırım, ’Beşiktaş taraftarını ben düzeltirim’ sözünü söyleme cesaretini nereden aldın. Ağzına gelen her şeyi söylemeyezsin. Haddini bil. Karşında 103 yıllık Beşiktaş camiası var" diye konuştu.

Utançla yaşayacaklar

Görev geldikleri günden bu yana hedefleri doğrultusunda çalıştıklarını belirten Demirören’in muhalefete karşılığı ise şöyle oldu: "Bu mali genel kurulu seçim havasına sokup, Beşiktaş etiğine uymayan ’ibra etmeyeceğiz’ lafını ortaya koyanlar nesiller boyu bu utançla yaşamaya mahkumdurlar. Lider olmak, ne söyleyeceğini değil, neyi söylemeyeceğini bilmektir. Seçimle geldim, seçimle giderim. 2007’de de adayım. Bunu açıklıyorum. Bu böyle bilinsin."

Bunları da Beğenebilirsiniz