Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haciz işlemi durduruldu

Antalya'da kurulu Aktrans Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Talip Küner'in, alacağının ödenmemesi nedeniyle Antalyaspor'a yönelik başlattığı haciz işlemi, Antalyaspor Yönetim Kurulu ile iş adamı Talip Küner arasındaki görüşmeler sonucu durduruldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Antalyaspor AŞ Yönetim Kurulu'nca yapılan yazılı açıklamada, Aktrans Yönetim Kurulu Başkanı Talip Küner'in geçtiğimiz günlerde iş seyahatinde bulunması ve Antalyaspor'un iletişim eksikliğinden kaynaklanan haciz işleminin, Küner'in duyarlı ve iyi niyetli girişimi neticesinde çözüldüğü bildirildi.

Açıklamada, Küner'in geçmişte Antalyaspor'a her zaman destek olduğu ifade edilerek, Talip Küner'in alacaklı olduğu meblağla ilgili yanlış anlaşılma neticesinde istenmeyen bir durum oluştuğu kaydedildi. Açıklamada, sorunun çözülmüş olması ve iyi niyeti ve hassasiyeti dolayısıyla Talip Küner'e teşekkür edildiği vurgulandı.

Antalyaspor Basın Sözcüsü Tahir Görgülü, AA muhabirinin, sorunun ne şekilde çözüldüğüne ilişkin sorusuna, “Kendi aramızda konuştuk ve konuyu çözdük, bitirdik” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz